OKUL ÖNCESİ & İLK OKUL MÜDÜRÜ


Değerli Velilerimiz

Mer Koleji  Okul Öncesi ve ilkokul eğitiminin temeli sevgi ve başarı üzerine kurulmuştur. Eğitim insanların en değerli varlıkları olan çocuklarının hayatını doğrudan etkileyen önemli bir adımdır. Çocuklarınızı bizde eğitim sayesinde hayata kusursuz bir şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz. Kurumsal bir yapının çatısı altında çocuklara olumlu davranışlar kazandırarak, sorumluluğunu bilen bireyler olarak yetişmelerini sağlıyoruz.  Sizlerden çocuğunuzun ayrılmasının ne kadar zor olduğunu bildiğimizden oryantasyon eğitimleri ile okula uyum sağlamaları konusunda çalışmalar yapıyoruz. Çocuğun olumlu davranışlar kazanmasında okul-veli- öğretmen işbirliğinin ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden, bu üçgeninin her zaman birbirinden haberdar olmasını sağlıyoruz. Biz öğrencilerimizin sınırlamalarla değil hayal kurdukları ile büyümelerini istiyoruz. Mer Koleji öğrencilerinin okulöncesinden üniversiteye kadar “Bütünsel Eğitim Yaklaşımı” ile kendilerini keşfederek yetişmelerini sağlıyoruz. Oyun bu dönemde çocukların en çok ihtiyaç duydukları öğrenme biçimidir.  Çocuklarımızı oyunlarla eğitip öğretirken, akademik derslerle de bir üst sınıfa hazırlanmalarını sağlıyoruz. Kurum olarak yabancı dili çok önemsediğimizden öğrencilerimize 4 yaştan itibaren İngilizce öğretiyoruz. Bunun yanında Yenilikçi derslerimizle de öğrencilerimizin daha iyi yetişmelerini sağlıyoruz.

MER Koleji çocukların öğrenme süreçlerine aktif olarak katılımlarını destekler. Çocuklar yaparak ve yaşayarak  öğrendikleri için bu öğrenme yaklaşımı ile  her çocuğun bireysel farklılıkları olduğu bilincinden hareket ederek yaratıcı düşünceyi daima cesaretlendirir.

Vatanını, milletini, bayrağını seven geleceğin liderlerini yetiştirmek için sizlerle var olmaya devam edeceğiz.

Saygılarımla.

 Abdullah EMEKSİZ

MER Koleji İlkokul Müdürü

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.
Kabul Edin.