ATATÜRK KOŞESİ

 

Geleceğimizi onlara emanet ediyoruz; “Çocuklar geleceğimizin güvencesi, yaşama sevincimizdir. Bugünün çocuğunu, yarının büyüğü olarak yetiştirmek hepimizin insanlık görevidir. “

Mustafa Kemal Atatürk

Manisa Özel MER Eğitim Kurumları olarak ilk hedefimiz Evrensel ve ulusal niteliklere uygun, alanında uzman, bilimsel bakış açısına sahip , sevgi, saygı ve hoşgörüyü önemsemiş , eğitim öğretim metotlarını sahada uygulayabilen , ekip çalışmasını önde tutan eğitim kadrosuyla çocuğunuza uygun eğitim standartlarını uygulayan akademik olduğu kadar müzik, sanat, spor , bilim , teknoloji alanlarında da başarılı insanlar yetiştirerek tüm dünya gençlerine örnek olacaktır.

“Çocuklarımızı artık düşüncelerini hiç çekinmeden açıkça ifade etmeye, içten inandıklarını savunmaya, buna karşılık da başkalarının samimi düşüncelerine saygı beslemeye alıştırmalıyız. Aynı zamanda onların temiz yüreklerinde; yurt, ulus, aile ve yurttaş sevgisiyle beraber doğruya, iyiye ve güzel şeylere karşı sevgi ve ilgi uyandırmaya çalışılmalıdır.”

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.
Kabul Edin.